" Deti a ich budúcnosť "

11.11.2019

Milý rodičia pripravili sme si pre Vás blog,v ktorom sa pobavíme hlavne o tom,prečo by naše deti mali cvičiť alebo posilňovať. Ako u svojich deti hravou formou vypestujete chuť pravidelne cvičiť,ale zároveň sa každým dňom zlepšovať.To bude mať pozitívny výsledok aj v neskoršom veku,pretože celý život je potrebné prekonávať nielen prekážky,problémy ale aj samých seba..


"Prečo by mali naše deti cvičiť alebo posilňovať?"

Naše deti častokrát aj mimo školy venujú svoj čas sedavím činnostiam.
To sa odzrkadľuje v ich detskom ale pozor aj v dospelom veku.Pravidelná fyzická aktivita už od malička napomáha k zdravému rastu a vývinu organizmu.
Šport u detičiek pomáha vytvárať hygienické návyky , získavať pocit zodpovednosti , podporuje rodinný život a blahodárne prispieva k harmonickému vývinu osobnosti dieťaťa.
Veľmi dôležité ale je akým zrkadlom pre naše deti v tomto sme práve my rodičia.
Ak sa každé ráno zavesíme na rebrinu a pritiahneme si naše svalstvo , chrbticu je to skvelé pre naše telo.Ale ešte lepšie je vidieť ako naše detičky úplne hravou formou po nás začnú tieto jednoduché cviky opakovať a tým im od mala vštepujeme kúsok zdravého životného štýlu.Samozrejme objavujú sa obavy zo zranenia, ale verte , že deti majú často až prekvapivý pud sebazáchovy a na rebrinách sa im nič nestane. Pod rebriny je vhodné pridať žinenku.
Deti v školskom veku by kludne na rebrine mohli posilniť svoje svalstvo intenzívnejšie pre zabezpečenie zdravého telesného vývinu.
Preto ak máte voľnú stenu - neváhajte a zaobstarajte si naše rebriny.