Najvyššia forma dôvery - Certifikáty - Bezpečnosť detí

Naše rebriny sú kvalitné a certifikované !

Na trhu existujú rôzne modely rebrín v intenzívnych farbách s rôznymi funkciami, ale nie všetky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Rebriny BenchK však presne také sú a aj preto naša spoločnosť poskytuje užívateľovi  10-ročnú záruku na kovové komponenty. Len málo lacnejších zahraničných výrobcov športových rebrín sa môže pochváliť takou dôverou vo svoj výrobok.Preto sú naše modely vhodné na inštaláciu doma ale aj v telocvičniach,fitness,rehabilitačných a fyzioterapeutických centrách.

Rebriny a bezpečnosť detí!

Rebriny BenchK prešli špeciálnymi bezpečnostnými testami, ktoré potvrdili ich kvalitnú konštrukciu.Tak isto aj každý prvok,ktorý je súčasťou našich modelov rebrín BenchK,bol schválený na použitie a zabezpečuje bezpečnosť detí,ktoré rebriny využívajú.Farby ktoré sú využívané pri našich rebrinách sú bezpečné a nie sú škodlivé pre človeka ani k životnému prostrediu.Nový dizajn,ktorý sme vniesli do našich modelov púta pozornosť nielen dospelých ale i detí.Dôležité, na čo by sme Vás chceli pri kúpe akýchkoľvek rebrín upozorniť je,aby ste si overili,že Vami vybrané produkty majú bezpečnostné certifikáty,pretože na trhu sa objavilo veľa výrobkov,ktoré sú našim modelom veľmi podobné,avšak sú bohužiaľ vyrobené z lacných materiálov nižšej kvality, ktoré nezabezpečujú primeranú pevnosť konštrukcie a ohrozujú zdravie a život používateľov.

Naše modely tieto bezpečnostné certifikáty majú!

Najvyššia forma dôvery - Certifikát CE

Označenie CE výrobku, ktorý sa uvádza na trh v Európskej únii, znamená, že výrobok spĺňa všetky požiadavky smerníc týkajúcich sa daného výrobku. Tieto normy súvisia s bezpečnosťou používania, ochranou zdravia používateľov a ochranou životného prostredia. Všetky rebriny BenchK majú európske označenie CE. Lacné a stredne kvalitné rebriny, dovážané z Číny môžu mať síce známku s označením CE,ktorá je veľmi podobná tej našej, ale táto značka neudáva kvalitu a bezpečnosť , ale znamená "China Export" a na území Európskej únie nemá žiaden význam. Ako spoznáte falošné označenie?Táto sfalšovaná značka CE je užšia a lúč v písmene E je dlhší .Výrobky označené značkou "China Export" nespĺňajú európske normy, preto nezaručujú bezpečnosť a kvalitu a preto by ste nemali uvažovať o kúpe takýchto výrobkov .Stručne povedané, stojí za to minúť trochu viac peňazí na solídny, bezpečný a kvalitný produkt. Zákazník, ktorý si kúpi rebrinu BenchK, si môže byť istý, že to bude jednorazový nákup, pretože si vyberie trvanlivý produkt, na ktorý dostáva dlhodobú záruku.

 Len málo spoločností môže poskytnúť klientovi také parametre ako značka BenchK.

Preto si vyberte nás!