Lezecká stena pre deti / SYR / SET 3 KS

AKCIA
  • Rozmer 1 ks panelu :  110×80 cm
  • Celková hĺbka : 1,5 cm
  • Max.váha užívateľa : 100 kg
  • Inštalácia : nástenná
  • Farba panelov : prírodne drevo
  • Farba úchytov : čierna, biela, sivá, žltá, fialová, farebný mix ( farebný mix je balík 5ks pozostavajuci po 1ks z farieb: modrá, zelená, žltá, červená, oranžová)
  • Vybavenie : lezecká stena, lezecké úchyty, prvky upevňujúce lezecké dosky na stenu, prvky upevňujúce úchyty k doskám.
  • Poznámka : Set lezeckej steny obsahuje 3 panely a 15 ks úchytov

Pri objednávke nám prosím napíšte v akej farebnej kombináci si úchyty želáte dodať.


DOPRAVA 3,5€

279,22 € 328,50 €

Galéria

Zostava lezeckej steny do detskej izby pozostáva z 3 preglejkových dosiek. Listová preglejka je hladká a leštená a predovšetkým je to mimoriadne odolný materiál. Lezecká stena je vhodná aj pre záťaž 100 kg. Každá doska má predvŕtané otvory s čeľusťovými maticami pre pohodlnú a bezpečnú inštaláciu lezeckých chytov. Systém montáže dosiek na stenu pomocou rozperných skrutiek a drevených podložiek v rohoch dosky prekryje všetky nerovnosti steny a umožňuje časté premiestňovanie lezeckých chytov na paneloch. Stenové panely sú natreté vodou riediteľnou tabuľovou farbou, bezpečnou pre deti. Lezecká stena v detskej izbe je zariadenie, ktoré nikdy neomrzí. Lezenie posilňuje svaly rúk a nôh dieťaťa, pozitívne ovplyvňuje jeho kondíciu a sebavedomie. Tým, že dieťa lezie stále vyššie a vyššie, prekračuje svoje vlastné hranice, čo mu môže pomôcť v boji so strachom z výšok. Lezenie uvoľní ambície a ochotu konať a nič neposilní charakter dieťaťa tak, ako počiatočné ťažkosti a neúspechy pri výstupe na samotný vrchol lezeckej steny.Odporúčame, aby deti od 3 do 7 rokov cvičili a využívali lezecké steny pod dohľadom rodičov.

Set obsahuje : 3 lezecké dosky vyrobené z 1,5 cm preglejky a 15 farebných lezeckých chytov vo farbe podla želania, montážne príslušenstvo pre uchytenie panelov o stenu a lezeckých chytov o panely.